Csábító ajánlat!

Mindig is érdekelt a sminkek világa, arról ábrándozol, hogy egy szép napon majd Angelina Jolie vagy Brad Pitt ül előtted,  de eddig még nem tudtál beiratkozni egy sminktanfolyamra sem? Túl drága volt? Túl kötött? Túl sok elvárásnak kellett megfelelni? Vagy egyszerűen csak nem volt rá időd?

Most itt a remek lehetőség, hogy költséghatékonyabban és kötöttség nélkül kipróbálhasd, amire eddig nem volt lehetőséged.

A Budapesti Sminkiskola most egy olyan sminktanfolyamot kínál, ami hozzád igazodik! Gyere el, ismerkedj meg velünk és ezzel a csodálatos szakmával! Ígérjük nem fogsz csalódni és a tanfolyam végére el tudod majd dönteni, melyik képzés áll hozzád a legközelebb.

Nem kell mást tenned, csak regisztrálsz* az oldalon és máris tiéd egy 18.000 Ft értékű Sminktanfolyam, amely során megismerkedhetsz a sminkeléshez szükséges anyagokkal és eszközökkel, eláruljuk a bőrápolás elengedhetetlen lépéseit, megtanulhatod hogyan kell kiválasztani a megfelelő színeket, hogyan húzhatsz tökéletes tusvonalat és hogyan varázsolhatsz lélegzetelállító tekintetet magadnak vagy akár másnak is.

A tanfolyam időpontja:

2016.04.04.

A tanfolyam időtartama:

3 óra

1 alkalom = 3 óra,  a workshop maximum 5 fővel

1. csoport: 10:00 – 13:00 (igény szerint 15 perces szünettel)

2. csoport: 13:30 –  16:30 (igény szerint 15 perces szünettel)

3. csoport: 17:00 – 20:00 (igény szerint 15 perces szünettel)

Regisztrációdat/Jelentkezésedet a következő linkre kattintva várjuk:

» ÉRDEKLŐDÉS | JELENTKEZÉS «

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Melyik képzésük iránt érdeklődsz, milyen információkra van még szükséged?

Lehetőség van ingyenes konzultációra, melynek keretében személyre szabottan segítünk kiválasztani
a legmegfelelőbb képzést !

Kérlek írd be a fenti kódot:

*A regisztráció díja: 2000 HUF