*** Figyelem az ajánlatot minden hónapban meghirdetjük de csak az első 10 jelentkezőnek van lehetősége erre a hihetetlen kedvezményre. ***

Most itt a remek lehetőség, hogy kötöttség nélkül kipróbálhasd, amire eddig nem volt lehetőséged.

Mindig is érdekelt a sminkek világa, arról ábrándozol, hogy egy szép napon majd Angelina Jolie vagy Brad Pitt ül előtted, de eddig még nem tudtál beiratkozni egy sminktanfolyamra sem? Túl drága volt? Túl kötött? Túl sok elvárásnak kellett megfelelni? Vagy egyszerűen csak nem volt rá időd?

A Budapesti Sminkiskola most egy olyan sminktanfolyamot kínál, ami hozzád igazodik!

Gyere el, ismerkedj meg velünk és ezzel a csodálatos szakmával! Ígérjük nem fogsz csalódni és a tanfolyam végére el tudod majd dönteni, melyik képzés áll hozzád a legközelebb.

Iratkozz fel a Csábító Ajánlat hírlevél listára
és mindössze 5 000 forintért részt vehetsz
az 50 000 Ft értékű Workshopon

✅ megismerkedhetsz a sminkeléshez szükséges anyagokkal és eszközökkel,

✅ megismerkedhetsz a bőrápolás elengedhetetlen lépéseivel,

megtanulhatod hogyan kell kiválasztani a megfelelő színeket,

✅ megmutatjuk, hogyan húzhatsz tökéletes tusvonalat

hogyan varázsolhatsz lélegzetelállító tekintetet magadnak vagy akár másnak is.

Ha jelentkezel erre a workshopra, nem csak 45 000 forint marad a zsebedben, de további

50 000 forint 🎁 kedvezményt is kaphatsz, ha a workshop végén beiratkozol valamelyik képzésünkre!

Sminktanfolyam 🎁 45.000 ft kedvezménnyel
mindössze 5.000
forintért 💄

Iratkozz fel az exkluzív kedvezményért, minden hónapban meghirdetjük ezt a lehetőséget, kizárólag a hírlevélben - az első 10 jelentkezőnek!

Olvasd el, hogy mit tartalmaz a workshop l nem spamelünk soha adatvédelmi szabályzatot.

Sminktanfolyam 🎁 45.000 ft kedvezménnyel
mindössze 5.000