A 2019. szeptemberétől induló képzés az egyetlen Sminkes Makeup Artist képzés Magyarországon!Szerezz elismert végzettséget!

TOVÁBB

Elméleti és gyakorlati tanagyagok:

✅ Divatsminkes

✅ Sminkmester

✅ Produkciós ismeretek

✅ Művészettörténet és vizuális kommunikáció

A képzés a szakma minden területére kiterjedő elméleti és gyakorlati naprakész tudást nyújt! A tudás mellett a művészeti, produkciós és vizuális ismeretek elsajátítása is kiemelt szerepet kap. Ezáltal Sminkes Makeup Artist képzésen végzett szakemberek biztos szakmai alapokat kapnak ahhoz, hogy különleges sminkek elkészítésével járuljanak hozzá a magyar- és nemzetközi filmek, tévéfilmek, filmsorozatok, dokumentumfilmek, videoklipek forgatásának sikeréhez. Fontos, hogy tudásukkal segítsék a színpadi produkciók, színdarabok, táncos előadások és koncertek létrejöttét.

A képzés során a  hallgatóink szakmai gyakorlatok során szerezhetnek valós szakmai  tapasztalatot.

Légy Sminkes Makeup Artist szakember, amely hivatalosan is Sminkes munkakör betöltésére alkalmas végzettséget biztosít!

Szakvezető:

Pintér Andrea – a Life Tv, vezető sminkmestere, 
aki 20 éves sminkes tapasztalata során számos  diákot indított el  a Filmes, tv-s  és Fashion Nemzetközi karrier felé. 
A Budapesti Sminkiskola neve  nemzetközi viszonylatban is veretesen cseng! 
2017 májusában  elsőként  képviseltük Magyarországot és nyertük meg a 
Londonban megrendezett  IMATS Világversenyt . 
A versenyen  a nemzetközileg minősített  Sminkiskolák vettek részt.
A verseny felkészítő Mestere Pintér Andrea, a verseny nyertese: Fehérvári Orsolya

A képzés részeletei

Képzési díj :

755 200,– Ft
amely 
tartalmazza a modul vizsga díját is. 

A képzés során lehetőség van a már meglévő tudás beszámítására! 

Ezzel jelentősen csökkenthető a képzési  idő és a képzési díj összege! 
Kérés esetén ingyenes tudásszint felméréssel segítünk! 

Felvételi követlemények a Sminkes Makeup Artist képzésre

1. Középfokú iskolai végzettség

2. Foglalkozás- egészségügyi alkalmassági vizsgálat

3. Felvételi beszélgetés

Az engedélyezett képzésekről néhány gondolat:

A képzés a felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvény és végrehajtási rendeletei szerint engedélyezett. 
Ezáltal programunk szigorú szakmai elvárásoknak felel meg tartalmi szempontból, továbbá az oktatók és a biztosítandó tárgyi feltételek tekintetében egyaránt. 
Az engedély megadása több szakértő közreműködésével lefolytatott hatósági eljárásban történt. 
A képzések folytatása során a mi elkötelezettségünkön és sok éves szakmai tapasztalatunkon túl a  szigorú hatósági ellenőrzések, a külső minőségbiztosítási értékelések is garantálják, hogy a felnőttképzéshez kapcsolódó jogszabályoknak és a szigorú szakmai-etikai elveknek megfelelő 
minőségi képzési szolgáltatást nyújtsunk. 
A képzést felügyelő hatóság: Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal.
A teljes képzés sikeres elvégzésével a résztvevő jogszabályban előírt tartalmú tanúsítványt kap, 
amely – hasonlóan az OKJ-s bizonyítványokhoz – munkakör betöltésére jogosít fel. De az egy-egy modul elvégzésről kiállított igazoláson is feltüntetésre kerül, hogy a résztvevő engedélyezett (tehát szigorúan kontrollált minőségi) képzésen vett részt.

Végül, de nem utolsó sorban az engedélyezett képzések díját nem terheli ÁFA, ezáltal kedvezőbbek a képzési díjak.

A felnőttképzési törvény értelmében az engedéllyel nem rendelkező egyéb (nem OKJ-s) szakmai képzéseket hozzáértő szakemberek már nem vizsgálják, azokat szabad szolgáltatásnyújtásként valósítja meg a képző intézmény. 
A fogyasztóvédelmi előírásokon kívül semmilyen garancia nincs arra, hogy ilyen képzéseken valóban minőségi szolgáltatásban részesül a tanulni vágyó felnőtt, a képzés elvégzéséről kiállított irat sem minősül hivatalos, munkakör betöltésére jogosító okiratnak. 
Mindezeken túl a képzési díjat általában ÁFA terheli, amely növeli a költségeket.

Mi kínálunk az érdeklődőknek engedélyezett és szabad szolgáltatásnyújtásként megvalósított képzéseket egyaránt, de természetesen képzéseink színvonala egységes, az engedélyezett képzések folytatása során tanultakat, tapasztaltakat szakmai szempontból minden képzésünkbe beépítjük.

Tanulóink, akikre büszkék vagyunk

Nagy Edina

Edina a Maszkmesteri képzésünkön vett részt és egészen az alapoktól indult. Ez magában foglalta a Divatsminkes,Sminkmester,Filmes hajmunkák és magát a Maszkmesteri modult is. Jelenleg Németországban dolgozik a MAC-nél. 

Csontos Anikó

Anikó az első tanulóink egyike volt,aki Sminkmesteri képzésre jelentkezett. Nagy öröm számunkra,ha lehetőségünk nyílik arra,hogy a diákjainkat tanulmányaik elvégézése után munkához segíthetjük. Anikónál ez sikerült is így jelenleg a Budapesti Sminkiskola megbízásából a Lifenetwork Tv sminkeseként is dolgozik.

Bujtár Ingrid

Ingrid magyar származású de Mexicóban él. Tanulmányait is úgy kezdte nálunk,hogy onnan utazott hozzánk,hogy itt végezhesse el a Special Effect és Trauma Make-up képzéseinket. Azóta már sikerült is neki,hazautazott és a mexicói filmiparban dolgozik. 

Horváth Edina

Edina is azok közé tartozik, akik a Maszkmester képzésbe szerettek bele. A tanfolyam elvégzése után nemzetközi vizekre evezett, bevette Írországot és Mexikót is és több filmes produkcióban működött közre mint professzionális sminkes és maszkos szakember.

Elérhetőségek

KÉRDÉSED VAN?

Vedd fel velünk a kapcsolatot - azonnal válaszolunk

--

Budapest 1095, Soroksári út 48. 11.ép. 3.em. (Malomudvar)

Telefon:

+ 36 70 319 97 91

Email:

[email protected]

Budapesti Sminkiskola – Bp. Smink és Maszkmester Oktató Szolgáltató Kft. 
Székhely: 1083 Budapest, Illés utca 28-30  • Telephely: Budapest, Soroksári út 48. Malomudvar
Adószám: 14369708-2-42